Inne • Certyfikacja FSC® • Kora Timber

DREWNO EGZOTYCZNEinne

W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów na certyfikowane drewno egzotyczne, firma KORA pozytywnie zakończyła audyt i otrzymała certyfikat Forest Stewardship Council. FSC® jest niezależną pozarządową organizacją typu non profit powołaną w celu promowania odpowiedzialnego zarządzania lasami na całym świecie. Certyfikacja FSC® ma na celu stanowienie wiarygodnego ogniwa między odpowiedzialną produkcją i konsumpcją produktów leśnych w tym drewna egzotycznego, umożliwiając konsumentom oraz przedsiębiorcom podejmowanie świadomych decyzji dotyczących zakupów, które przyniosą korzyść ludziom i środowisku naturalnemu.

Dokładamy wszelkich starań aby drewno egzotyczne, które oferujemy naszym klientom pochodziło z dobrze zarządzanych lasów, by obecne i przyszłe pokolenia mogły cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z lasów. Są one bowiem nie tylko źródłem drewna egzotycznego, ale także siedliskiem dzikich zwierząt, pomagają w oczyszczaniu wody, wyłapują dwutlenek węgla z atmosfery oraz stabilizują klimat na Ziemi – są niezbędne dla życia ludzi na całym świecie, teraz i w przyszłości. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów z drewna egzotycznego certyfikowanych FSC®, kliknij jeden z poniższych odnośników lub wyślij zapytanie.

Gatunki: